Zaproszenia

Alpha w Oliwie (27.01 - 6.04.2020 godz. 19:00-21:15)

Ruszyły zapisy na Alpha w Oliwie – 27.01.2020!

Alfa to cykl 11 spotkań które w swobodny sposób zgłębiają podstawy wiary chrześcijańskiej. To wymiana doświadczeń, ciekawi ludzie, zabawa i dyskusje o sprawach, które być może od dawna Cię nurtują. Możesz zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia - niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Kolacja

Wszystkie spotkania rozpoczynają się od posiłku, ponieważ jest to świetny sposób na zawiązanie relacji i poznanie innych osób.

Wykłady

Wykłady mają na celu angażować i inspirować do dyskusji w małych grupach. Zazwyczaj trwają ok. 30 minut, mogą być przedstawiane przez mówcę na żywo lub być odtworzone z nagrania wideo. Odkrywają ważne zagadnienia dotyczące wiary i ukazują podstawy chrześcijaństwa, zwracając uwagę na pytania zawarte w temacie.

Dyskusja

Prawdopodobnie najważniejszą częścią Alfa jest szansa na podzielenie się swoimi przemyśleniami i poglądami dotyczącymi tematu spotkania podczas dyskusji w małej grupie. Jest to okazja, żeby usłyszeć co myślą inni w przyjaznym i otwartym otoczeniu. Nie trzeba nic mówić, ale można o wszystko pytać.

Dla kogo?

Alfa jest dla wszystkich. Każdy jest mile widziany bez względu na wiek, wykształcenie czy przekonania. Możesz przyprowadzić również swoich znajomych.

Ile to kosztuje?

Kurs Alfa jest całkowicie bezpłatny.

Jak się zapisać?

KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy

Spotkania rozpoczynają się 27.01. 2020 o 19:00 – 21:15 i odbywają się w:

Domu oo. cystersów, ul. Polanki 131 80-322 Gdańsk Oliwa

Więcej szczegółów: www.alphaoliwa.pl

Zobacz więcej....

Oliwa-Alpha w Oliwie